وب سایت خدماتی و فروشگاهی etude.ir با توجه به تحریم های دولت آمریکا در محدود نمودن خدمات بانکی ارزی و تجارت بین الملل و موانع موجود جهت معامله شرکت‌های خارجی با ایران برای دسترسی به سرویس های پرداخت ارزی آنلاین و خرید اینترنتی خارجی و با هدف برطرف نمودن این موانع و تحریم های ظالمانه راه اندازی شده است و سعی برآن دارد تا با تسهیل نمودن نیاز هموطنان عزیز داخل کشور در زمینه خرید اینترنتی و دسترسی به محصولات آرایشی و بهداشتی مورد نیاز برای مصارف شخصی (غیرتجاری) از معتبرترین برندهای کره جنوبی بتواند گام مؤثر و خدمت مفیدی در این زمینه برداشته و ارائه نماید.

با استفاده از خدمات وب سایت اتود دیگر نگران خرید اینترنتی کالای مورد نظر خود از وب سایت های کره جنوبی نباشید! همراه با اتود می توانید از کلیه وب سایت های فروشگاهی و شرکت های معتبر سراسر کره جنوبی با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان ، خرید کنید و کالای موردنظر خود را در ایران از طریق سرویس دهنده های پستی بین المللی تحویل بگیرید.کافیست مشخصات کالای مورد نظر خود را برای ما از طریق فرم درخواست خرید که در انتهای این صفحه قرار دارد ، ارسال کنید تا پس از بررسی نهایی ، شما را از هزینه خرید و شرایط ارسال سفارش مطلع نمائیم.

ما همراه شما هستیم برای خرید محصولات آرایشی و بهداشتی از معتبرترین برندهای کره جنوبی :

 …

توجه داشته باشید که ارائه خدمات وب سایت اتود صرفاً به منظور تأمین نیاز شخصی (غیرتجاری) مخاطبین داخل کشور برای خرید اینترنتی از کره جنوبی جهت دسترسی به محصولات آرایشی و بهداشتی معتبر ساخت این کشور می باشد.

قوانین و شرایط ثبت سفارش خرید اینترنتی از وب سایت های کره جنوبی جهت ارسال پستی به ایران :

  • محصول درخواستی باید مربوط به برندهای معتبر تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی در کره جنوبی باشد. اسامی این برندها شامل موارد زیر می باشند :

…..

امکان خرید اینترنتی و ارسال محصولی که نام تولید کننده آن در گزینه های فوق ذکر نشده باشد ، از طرف این وب سایت مقدور نمی باشد.

  • خرید مربوط به نیاز شخصی (غیرتجاری) باشد. به این معنی هست که مشتری نباید در هر سفارش خرید بیش از 10 قلم کالا درخواست کند ، از یک محصول تعداد بالا سفارش دهد و در مجموع وزن کل اقلام درخواستی نباید بیشتر از 2 کیلوگرم باشد.
  • زمان تقریبی تحویل سفارش در ایران 28 روز کاری است که این زمان شامل : انجام مراحل خرید اینترنتی سفارش ، تحویل کالا به آدرس ما در کره جنوبی و سپس مراحل ارسال پستی آن به ایران جهت تحویل به مشتری می باشد.

شما می توانید از طریق محاسبه گر آنلاین از هزینه تقریبی خرید اینترنتی سفارش خود به آسانی مطلع شوید و در صورت تمایل از طریق فرم درخواست خرید اطلاعات سفارش خرید خود را برای ما ارسال نمائید. ما درخواست شما را در همان روز بررسی و حداکثر ظرف 24 ساعت شرایط خرید را از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما می رسانیم.

درصورت نیاز می توانید جهت پیگری درخواست خود از طریق تلفن 09029023344 با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

محاسبه گر هزینه خرید اینترنتی محصولات آرایشی و بهداشتی کره جنوبی جهت ارسال پستی به ایران

هزینه اعلام شده در این محاسبه گر متناسب با نرخ روز ارز و با احتساب هزینه پست بین الملل برای سفارش خرید با وزن کمتر از 2 کیلوگرم می باشد
گرم
دلار
تومان

فرم درخواست خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی از وب سایت های کره جنوبی