خدمات گروه تجاری و خدماتی لک لک به منظور کمک به رفع بخشی از موانع و مشکلات پرداخت های ارزی الکترونیک و با هدف برداشتن سد تحریم های مالی کاربران اینترنتی در کشور جمهوری اسلامی ایران خدماتی پرداخت ارزی خود را تحت عنوان “وب سرویس پرداختگر” ارائه نموده تا در کوتاهترین زمان و با کمترین مبلغ کارمزد ، بتوانیم نیاز هموطنان عزیز را از طریق پرداخت با حساب پی پال و کارت های اعتباری ، برطرف نماییم.

 

نحوه سفارش:

شما می توانید پس از درج میزان ارز مورد نیاز خود در بخش ارز درخواستی از هزینه نهایی سفارشتان مطلع شده و سپس هزینه آنرا از طریق یکی از روش های زیر پرداخت نمایید :

1- پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب

2- پرداخت بانکی (مراجعه به بانک و صدور حواله بانکی)

3 – پرداخت کارت به کارت از طریق دستگاه های خودپرداز بانکی

4 – پرداخت الکترونیک از طریق اینترنت بانک خود

پس از پرداخت هزینه سفارش از طریق فرم ثبت سفارش می توانید اطلاعات سفارش خود را تکمیل و ارسال نموده تا در اسرع وقت سفارش شما بررسی و حداکثر ظرف همان روزکاری نسبت به انجام آن اقدام گردد.

بخش پشتیبانی وب سرویس پرداختگر پس از دریافت سفارش شما کاربران محترم ، با توجه به اطلاعات مندرج در فرم سفارش ، نسبت به انجام آن اقدام می نماید ، لذا از شما تقاضا می کنیم تا حداکثر دقت را در تکمیل اطلاعات درج شده در این فرم لحاظ نموده و توضیحات ضروری را جهت انجام سریع و صحیح درخواست خود قید نمائید.

پس از بررسی و انجام سفارش های ارسالی ، نتیجه را از طریق پیامک و ارسال پست الکترونیک به شما اطلاع داده و در صورت لزوم از طرف بخش پشتیبانی با شما تماس گرفته خواهد شد.

پرداختگر ، وب سرویس پرداخت ارزی از طریق حساب پی پال ، ویزاکارت و مستر کارت

 

شرایط و قوانین عمومی :

۱- حتماً قبل از ثبت سفارش و ارسال درخواست پرداخت ارزی اینترنتی ، از اعتبار وب سایت مورد نظر و خرید اینترنتی که قصد انجام آن را دارید ، اطمینان حاصل نمایید. پرداختگر هیچ گونه مسئولیت حقوقی ناشی از عدم ارائه سرویس خریداری شده به شما پس از نهائی شدن پرداخت یا سایر مشکلات احتمالی را نمی پذیرد و کلیه مسئولیت ها برعهده سفارش دهنده می باشد.
۲- در پرداخت از طریق حساب پی پال ، ویزاکارت یا مسترکات ، اگر وب سایت موردنظر شما از دیدگاه سرویس خدمات ارزی گروه تجاری و خدماتی لک لک (پرداختگر) جهت انجام پرداخت امن و قانونی فاقد ضوابط و شرایت لازم تشخیص داده شود ، سفارش مربوطه لغو و وجه آن مسترد می گردد.
۳- به تمامی درخواست های ارسالی پس از واریز کامل وجه و ثبت سفارش ، ظرف همان روز و حداکثر پس از ۲۴ ساعت از ارسال سفارش رسیدگی شده و پرداخت آنها صورت می گیرد. اما در بعضی موارد با توجه به نوع سفارش و مبلغ ارز درخواستی و یا دلایل احتمالی دیگر ممکن است پرداخت مورد نظر به تعویق افتاده که در این صورت به مشتری اطلاع داده خواهد شد.
۴- لطفاً هزینه ی سفارش خود را بصورت کامل و براساس مبلغ نمایش داده شده در بخش هزینه نهایی به یکی از حساب های بانکی ما در ایران پرداخت نمائید و اطلاعات موردنظر در فرم سفارش پرداخت را بطور کامل و بادقت درج و ثبت نمائید. توجه داشته باشید که می بایست مبلغ پرداختی از طرف شما با مبلغ ارز درخواستی و نوع سرویس پرداختی که انتخاب نموده اید مطابقت داشته باشد. در صورت کسری مبلغ پرداختی ، سفارش شما تأیید نشده و پرداخت آن از طرف ما صورت نخواهد گرفت. بنابراین حتماً قبل از واریز وجه ، به مبلغ هزینه نهایی سفارش خود دقت نمایید.
۵- در صورت بروز هرگونه مشکل بعد از انجام پرداخت ارزی سفارش ها ویا عدم ارائه سرویس مورد نظر به مشتری ، استراد هزینه سفارش ها و بازخرید ارز پرداختی در سرویس های پرداخت با پی پال ، ویزاکارت یا مسترکات ، به هیچ وجه در تعهد ما نمی باشد. بدیهی است که در این گونه موارد چنانچه هزینه پرداختی به حساب های ارزی ما مسترد گردد با توجه به شرایط سرویس پرداختی و با کسر کارمزد خدمات ، این وب سرویس مجاز به اخذ هرگونه تصمیمی می باشد.
۶- ارسال اطلاعات صحیح و ارائه توضیحات تکمیلی برای هر سفارش ضروری بوده و مسئولیت آن بر عهده سفارش دهنده می باشد. به درخواست هایی که ناقص و بدون ارائه توضیحات تکمیلی و ارسال اطلاعات ضروری باشند رسیدگی نمی گردد.
۷- پرداخت هزینه خرید های اینترنتی مربوط به سفارش خرید کالاهای فیزیکی غیر مجاز و یا کالاهایی که واردات آنها ممنوع بوده (با توجه به قوانین گمرک ایران) یا نیاز به اخذ مجوز دارد یا دارای نمایندگی انحصاری و رسمی در ایران هستند و نیز پرداخت هزینه سفارش هایی که با قوانین حقوقی و فرهنگی نظام جمهوری اسلامی ایران منافات داشته باشند ، از طرف این وب سرویس امکانپذیر نمی باشد. کلیه سرویس هایی که (پرداختگر) ارائه می دهد شامل پرداخت های ارزی اینترنتی مجاز در وب سایت های معتبر و مطابق با قوانین داخلی کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.
۸- لطفاً قبل از ثبت سفارش پرداخت ارزی از طریق فرم تماس در وب سایت ، جزئیات سفارش خود را با پشتیبانی این وب سایت مطرح نمائید و در صورت تائید جهت پرداخت هزینه سفارش و ثبت نهایی آن اقدام نمائید. در غیر اینصورت سرویس خدمات ارزی گروه تجاری و خدماتی لک لک (پرداختگر) در قبول یا رد سفارش های ارسالی مخاطبین خود هیچ گونه تعهدی ندارد.
۱۰- در صورتی که پرداخت ارزی سفارشی انجام شده باشد ولی به هر دلیل از طرف وب سایت مورد نظر و یا از طرف مشتری کنسل شود و مبلغ آن به حساب ارزی ما مسترد گردد ، زمان تسویه حساب و برگشت وجوه پرداختی به حساب مشتری (با کسر کارمزد خدمات) حداقل ۷ و حداکثر ۲۰ روز کاری می باشد.
۱۱- بازخرید وجوه برگشتی به حساب پی پال ، ویزاکارت یا مسترکارت با کسر کارمزد ۱۵۰۰۰ تومان و 5 %  از مبلغ ارز پرداخت شده ، با نرخ روز ارز صورت می گیرد.

 

سفارش خدمات پرداخت ارزی